AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €585.35
Crucial Pro 48GB Kit (2×24GB) DDR5-5600 UDIMM with low-profile heatsink. CL46 latency, 1.1V, 288-pin DIMM form factor. Supports Intel XMP 3.0 and AMD EXPO for easy overclocking. 1.75× faster than DDR4, doubles bandwidth for gaming, creative, and professional workloads. Micron-manufactured DRAM, RoHS/REACH compliant. Backed by limited lifetime warranty.
| GENERAL | |
| Manufacturer | CRUCIAL |
| Condition | New |
| SKU | 1410326 |
| DETAILS | |
| Capacity | 48 GB |
| ECC | No |
| Form factor | 288-pin DIMM |
| Speed | 5600 MHz |
| Type | DDR5 |
| Cas latency | 46 |
| Compliance | REACH/RoHS |
| Component for | PC/Server |
| Cooling | Low-profile heatsink |
| Expo | Yes |
| Modules | 2 x 24 GB |
| Registered | No |
| Unit box height | 0.01 |
| Unit box length | 0.18 |
| Unit box width | 0.13 |
| Unit calculated volume | 0.000234 |
| Unit calculated weight | 0.2 |
| Vendor homepage | https://www.crucial.com/memory/ddr5/cp2k24g56c46u5#rohs |
| Voltage | 1.1V |
| Xmp | Yes |