AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €1,559.05
Crucial Pro 128GB Kit (64GBx2) DDR5-5600 UDIMM. Low-profile heatsink, supports Intel XMP 3.0 and AMD EXPO on the same module. 1.88x faster than DDR4 for gaming and professional workloads. CAS Latency 46, 1.1V, 288-pin DIMM, Unbuffered (UDIMM). Micron quality with 45 years of memory expertise.
| GENERAL | |
| Manufacturer | CRUCIAL |
| Condition | New |
| SKU | 1434353 |
| DETAILS | |
| Capacity | 128 GB |
| ECC | No |
| Form factor | 288-pin DIMM |
| Speed | 5600 MHz |
| Type | DDR5 |
| Amd expo | Yes |
| Cas latency | 46 |
| Component for | PC |
| Cooling | Heatsink |
| Modules x size | 2 x 64 |
| Rank | 2 x 64 GB |
| Registered | No |
| Unit box height | 0.01 |
| Unit box length | 0.18 |
| Unit box width | 0.135 |
| Unit calculated volume | 0.000243 |
| Unit calculated weight | 0.12 |
| Vendor homepage | https://www.crucial.com/memory/ddr5/CP2K64G56C46U5 |
| Voltage | 1.1 V |
| Xmp version | 3.0 |