AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €924.03
Crucial Pro DDR5-6000 64GB Kit (2×32GB) Unbuffered DIMM (White heatsink). Speed up to 6000 MHz (XMP 3.0 / AMD EXPO), CAS Latency 40, 1.35 V, 288-pin DIMM. Ideal for memory-intensive AAA games and creative workloads. Supports Intel XMP 3.0 and AMD EXPO on the same module. Built on Micron DRAM with superior component and module-level testing. Kit includes 2× 32 GB modules for dual-channel operation.
| GENERAL | |
| Manufacturer | CRUCIAL |
| Condition | New |
| SKU | 1434355 |
| DETAILS | |
| Capacity | 64 GB |
| Color | White |
| ECC | No |
| Form factor | 288-pin DIMM |
| Speed | 6000 MHz |
| Type | DDR5 |
| Amd expo | Yes |
| Cas latency | 40 |
| Component for | PC |
| Cooling | Heatsink |
| Kit config | 2 x 32 GB |
| Registered | No |
| Unit box height | 0.01 |
| Unit box length | 0.185 |
| Unit box width | 0.135 |
| Unit calculated volume m3 | 0.0002498 |
| Unit calculated weight | 0.1 |
| Vendor homepage | https://www.crucial.com/memory/ddr5/CP2K32G60C40U5W |
| Voltage | 1.35 V |
| Xmp version | 3.0 |