AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €949.09
Crucial Pro DDR5-6400 CL40 64GB Kit (2×32GB) UDIMM — white heatsink edition. Blazing-fast 6400 MHz DDR5 memory for gaming and content creation PCs. Features Intel XMP 3.0 and AMD EXPO™ support for one-click stable overclocking on both platforms. 288-pin DIMM form factor, 1.35V operating voltage, CAS latency 40. Built on Micron silicon with superior component and module-level testing for maximum reliability.
| GENERAL | |
| Manufacturer | CRUCIAL |
| Condition | New |
| SKU | 1434357 |
| DETAILS | |
| Capacity | 64 GB |
| ECC | No |
| Form factor | 288-pin DIMM |
| Speed | 6400 MHz |
| Type | DDR5 |
| Cas latency | CL40 |
| Component for | PC |
| Cooling | Heatsink |
| Cooling type | Heatsink |
| Description | <p>Crucial Pro DDR5-6400 CL40 64GB Kit (32GBx2) UDIMM White (CP2K32G64C40U5W)</p |
| Expo | Yes |
| Kit modules | 2 |
| Module capacity | 32 GB |
| Rank | 2x32 GB |
| Registered | No |
| Summary | Crucial Pro CP2K32G64C40U5W. Component for: PC, Internal memory: 64 GB, Memory l |
| Unit box height | 0.01 |
| Unit box length | 0.185 |
| Unit box width | 0.135 |
| Vendor homepage | https://www.crucial.com/memory/ddr5/CP2K32G64C40U5W |
| Voltage | 1.35 V |
| Xmp version | 3.0 |