AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €298.14
Dahua DDR-C600UHW16G60 is a 16 GB DDR5 desktop memory module running at 6000 MHz (PC5-48000) with CL36 latency. Features a white metal heatsink (no RGB), curved gold-finger contacts for stable signal transmission, and supports Intel and AMD mainstream platforms out of the box. Backed by a lifetime warranty.
| GENERAL | |
| Manufacturer | DAHUA |
| Condition | New |
| SKU | 1413405 |
| DETAILS | |
| Capacity | 16GB |
| ECC | No |
| Form factor | DIMM |
| Speed | 6000MHz |
| Type | DDR5 |
| Category code | MEM |
| Description | <p>Memory Module<br /> · > 16 GB * 1<br /> · > Uses featured DDR5 DRAM chi |
| Heatsink | Yes |
| Heatsink color | White |
| Latency | CL36 |
| Platform support | Intel, AMD |
| Product colour | White |
| Rank | 1Rx8 |
| Registered | No |
| RGB | No |
| Unit box height | 0.01 |
| Unit box length | 0.18 |
| Unit box width | 0.08 |
| Unit calculated volume | 0.000144 |
| Unit calculated weight | 0.08 |
| Units per shipping box | 1 |
| Vendor homepage | www.dahuasecurity.com/Products/All-Products/Dahua-Memory/Memory-Module |
| Voltage | 1.35V |