AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €195.85
G.SKILL Ripjaws V DDR4-3600MHz CL18-22-22-42 memory kit, 2×8GB, 288-pin DIMM, 1.35V. Designed for maximum compatibility with Intel Core processors. Intel XMP 2.0 support, dual-channel, unregistered/unbuffered. Five color options, 42mm module height for aftermarket CPU cooler compatibility. Rigorously tested on all major motherboard brands.
| GENERAL | |
| Manufacturer | G.SKILL |
| Condition | New |
| SKU | 1342581 |
| DETAILS | |
| Capacity | 16GB |
| ECC | No |
| Form factor | 288-pin DIMM |
| Operating temp | 0–85°C |
| Speed | 3600 Mbps |
| Type | DDR4 |
| Cas latency | 18 |
| Cas timing | 18-22-22-42 |
| Component for | PC/Server |
| Cooling | Heatsink |
| Memory channels | Dual-channel |
| Module height | 42 |
| Modules | 2x8GB |
| Registered | No |
| Spd profile | Yes |
| Spd speed | 2133 |
| Spd voltage | 1.2V |
| Voltage | 1.35V |
| Xmp | 2.0 |