AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €126.80
Kingston 8 GB DDR4-3200 SO-DIMM notebook memory module. Single-rank, unregistered (unbuffered), non-ECC. CAS latency CL22, operating voltage 1.2 V. 260-pin SO-DIMM form factor. Ideal for laptop and small-form-factor system upgrades. Compatible with systems supporting DDR4 PC4-25600 standard.
| GENERAL | |
| Manufacturer | KINGSTON |
| Condition | New |
| SKU | 1347606 |
| DETAILS | |
| Capacity | 8 GB |
| ECC | No |
| Form factor | SO-DIMM |
| Speed | 3200 Mbps |
| Type | DDR4 |
| Cl latency | 22 |
| Component for | Laptop |
| Harmonized system (hs) code | 84733020 |
| Rank | Single (1×8 GB) |
| Registered | No |
| Summary | Kingston Technology KCP432SS8/8. Component for: Laptop, Internal memory: 8 GB, M |
| Unit box height | 0.01 |
| Unit box length | 0.085 |
| Unit box width | 0.05 |
| Unit calculated volume | 6.15E-05 |
| Unit calculated weight | 0.018 |
| Units per shipping box | 25 |
| Vendor homepage | https://www.kingston.com/en |
| Voltage | 1.2 |