AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €1,448.78
Kingston Server Premier DDR5-5600 32 GB RDIMM (Registered Buffered), 288-pin DIMM, CL46, 1.1 V, 2Rx8 layout, On-Die ECC, JEDEC SPD profile, gold lead plating. Designed and validated for PC/Server platforms. RoHS compliant, halogen-free. Operating temperature 0–95 °C.
| GENERAL | |
| Manufacturer | KINGSTON |
| Condition | New |
| SKU | 1451628 |
| DETAILS | |
| Capacity | 32 GB |
| ECC | No |
| Form factor | 288-pin DIMM |
| Operating temp | 0–95 °C |
| Speed | 5600 Mbps |
| Type | DDR5 |
| Calculated weight | 0.03 |
| Cas latency | 46 |
| Compliance | RoHS |
| Halogen free | Yes |
| Height | 31.25 |
| Jedec spd | Yes |
| Lead plating | Gold |
| Memory layout | 1 x 32 GB |
| Module config | 4096M x 80 |
| On die ECC | Yes |
| Programming power voltage vpp | 1.8 |
| Rank | 2Rx8 |
| Refresh row cycle time ns | 295 |
| Registered | Yes |
| Row active time ns | 32 |
| Row cycle time ns | 48 |
| Row precharge time trp ns | 16 |
| Storage temp | -55-100 |
| Units per shipping box | 1 |
| Vendor homepage | https://www.kingston.com/en/memory/search?partid=KSM56R46BD8-32MD |
| Voltage | 1.1 |
| Vpp voltage | 1.8 |
| Width | 133.35 |