AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €558.54
High-performance DDR5-6400MHz gaming memory kit. 32GB (2x16GB), CAS 38, unbuffered, supports Intel XMP 3.0 and AMD EXPO. 1.35V, on-die ECC. Ideal for next-gen multi-core CPUs.
| GENERAL | |
| Manufacturer | CRUCIAL |
| Condition | New |
| SKU | 1426158 |
| DETAILS | |
| Capacity | 32 GB |
| ECC | No |
| Form factor | 288-pin DIMM |
| Speed | 6400 Mbps |
| Type | DDR5 |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| Cas latency | 38 |
| Cas latency | 38 |
| Category code | MEM |
| Component for | PC |
| Description | <p>Push performance to the next level with the blazing speed and massive bandwid |
| Expo | Yes |
| Kit modules | 2 x 16 GB |
| Memory data transfer rate | 6400 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 |
| Memory voltage | 1.35/5 |
| On die ECC | Yes |
| On die ECC | Yes |
| Registered | No |
| Summary | Crucial Pro CP2K16G64C38U5W. Component for: PC, Internal memory: 32 GB, Memory l |
| Unit box height | 0.01 |
| Unit box length | 0.18 |
| Unit box width | 0.13 |
| Unit calculated volume | 0.000234 |
| Unit calculated weight | 0.105 |
| Units per pallet | 0 |
| Units per shipping box | 1 |
| Vendor homepage | https://www.crucial.com/memory/ddr5/cp2k16g64c38u5w |
| Voltage | 1.35 V |
| Xmp | 3.0 |