AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €313.58
Crucial Pro CP24G56C46U5 — 24 GB DDR5 UDIMM, 5600 MHz, CL46, 1.1 V, 288-pin. Low-profile heatspreader. Supports Intel XMP 3.0 and AMD EXPO on the same module for one-click performance tuning. 1.88× faster than DDR4. Designed for gaming rigs and professional workstations. Manufactured by Micron — 45 years of memory expertise, superior component and module-level testing.
| GENERAL | |
| Manufacturer | CRUCIAL |
| Condition | New |
| SKU | 1410336 |
| DETAILS | |
| Capacity | 24 GB |
| ECC | No |
| Form factor | 288-pin DIMM |
| Speed | 5600 MHz |
| Type | DDR5 |
| Amd expo | Yes |
| Cas latency | 46 |
| Component for | PC |
| Cooling | Heatsink |
| Intel xmp | Yes |
| Rank | 1 x 24 GB |
| Registered | No |
| Voltage | 1.1 V |
| Xmp version | 3.0 |