AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €903.66
Crucial CT2K32G56C46S5 — 64 GB (2 × 32 GB) DDR5-5600 SO-DIMM laptop memory kit. Speed: 5600 MHz, CAS latency: CL46, voltage: 1.1 V, form factor: 262-pin SO-DIMM. Unregistered (unbuffered), non-ECC (with on-die ECC for stability). Two independent 32-bit channels per module for optimised bandwidth. Power Management IC (PMIC) on-module for cleaner, more efficient power delivery. Designed for next-generation laptops. Backed by Crucial / Micron limited lifetime warranty.
| GENERAL | |
| Manufacturer | CRUCIAL |
| Condition | New |
| SKU | 1428204 |
| DETAILS | |
| Capacity | 64 GB |
| ECC | No |
| Form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Speed | 5600 Mbps |
| Type | DDR5 |
| Cas latency | 46 |
| Component for | Laptop |
| Kit modules | 2 |
| Module capacity | 32 GB |
| On die ECC | Yes |
| Rank | 2×32 GB |
| Registered | No |
| Vendor homepage | https://www.crucial.com/memory/ddr5/ct2k32g56c46s5 |
| Voltage | 1.1 |