AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €489.13
Kingston ValueRAM 32 GB DDR4-3200 SO-DIMM laptop memory module. Single module, 1 × 32 GB, dual-rank, unbuffered (non-ECC). CAS latency CL22, voltage 1.2 V, 260-pin SO-DIMM form factor. JEDEC compliant, RoHS certified. Supports on-die termination (ODT), low-power auto self refresh (LPASR), data bus inversion (DBI) and on-the-fly burst length selection (BC4/BL8 OTF). Operating temperature 0–85 °C. Dimensions: 69.6 × 30 × 3.7 mm, weight 20 g.
| GENERAL | |
| Manufacturer | KINGSTON |
| Condition | New |
| SKU | 1391411 |
| DETAILS | |
| Capacity | 32 GB |
| ECC | No |
| Form factor | SO-DIMM |
| Speed | 3200 Mbps |
| Type | DDR4 |
| Weight | 0.02 kg |
| Cas latency | 22 |
| Compliance | RoHS |
| Component for | Laptop |
| Country of origin | Taiwan |
| Dim depth | 3.7 |
| Dim height | 30 |
| Dim width | 69.6 |
| Halogen free | Yes |
| Hs code | 84733020 |
| Jedec | Yes |
| Memory layout | 1 x 32 GB |
| Rank | dual |
| Refresh row cycle time ns | 350 |
| Registered | No |
| Row active time ns | 32 |
| Row cycle time ns | 45.75 |
| Temp operating | 0 - 85 |
| Temp storage | -55 - 100 |
| Voltage | 1.2 |
| Vpp voltage | 2.5 |