AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €7.76
Wi-Fi magnetic base SMA antenna for Teltonika routers. 3 dBi gain, frequency range 2400–2500 MHz. Magnetic mount for flexible positioning.
| GENERAL | |
| Manufacturer | TELTONIKA |
| Condition | New |
| SKU | 1439591 |
| DETAILS | |
| Connector | SMA |
| Weight | 0.03 kg |
| Antenna gain | 3 |
| Band | Wi-Fi 2.4GHz |
| Category code | WAE |
| Description | <p>WI-FI MAGNETIC SMA ANTENNA.</p> |
| Frequency | 2400-2500 |
| Gain dbi | 3 |
| Mount | Magnetic |
| Unit box height | 0.03 |
| Unit box length | 0.12 |
| Unit box width | 0.055 |
| Unit calculated volume | 0.000198 |
| Unit calculated weight | 0.043 |
| Units per shipping box | 1 |
| Vendor homepage | teltonika-networks.com/products/accessories/antenna-options/wifi-magnetic-sma-an |
| Wireless frequency range | 2400 ~ 2500 MHz |