AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €5.81
Wi-Fi SMA antenna with 5dBi gain for 2.4GHz band (2400–2483MHz). Compatible with Teltonika routers and gateways. Lightweight design at 30g.
| GENERAL | |
| Manufacturer | TELTONIKA |
| Condition | New |
| SKU | 1439583 |
| DETAILS | |
| Connector | SMA |
| Type | Wi-Fi Antenna |
| Weight | 0.03 kg |
| Antenna | Omnidirectional |
| Antenna gain | 5 |
| Category code | WAE |
| Compatible with | Teltonika routers and gateways |
| Description | <p>WI-FI SMA ANTENNA.</p> |
| Frequency range | 2400-2483 MHz |
| Gain | 5 dBi |
| Unit box height | 0.015 |
| Unit box length | 0.205 |
| Unit box width | 0.025 |
| Unit calculated volume | 7.687E-05 |
| Unit calculated weight | 0.034 |
| Units per shipping box | 1 |
| Vendor homepage | teltonika-networks.com/products/accessories/antenna-options/wifi-sma-antenna |
| Weight | 0.03 kg |
| Wireless frequency range | 2400 ~ 2483 MHz |