AXIS1231749
AXIS T8640 Wall Mount Bracket (5026-411)
ColorBlack
PassiveYes
Mount typeWall Mount
Compatible withAXIS T8640, T8641, T8642
Starting from
excl. VAT · incl. VAT: €4.94
5G mobile SMA antenna with 4.5dBi gain. Designed for 5G cellular connectivity. Compatible with Teltonika 5G-capable routers and gateways.
| GENERAL | |
| Manufacturer | TELTONIKA |
| Condition | New |
| SKU | 1439566 |
| DETAILS | |
| Connector | SMA |
| Type | 5G Mobile Antenna |
| Weight | 0.024 kg |
| Antenna | Omnidirectional |
| Antenna gain | 4.5 |
| Category code | WAE |
| Compatible with | Teltonika 5G routers and gateways |
| Description | <p>5G MOBILE SMA ANTENNA.</p> |
| Frequency range | 5G sub-6GHz |
| Gain | 4.5 dBi |
| Unit box height | 0.015 |
| Unit box length | 0.205 |
| Unit box width | 0.025 |
| Unit calculated volume | 7.687E-05 |
| Unit calculated weight | 0.032 |
| Units per shipping box | 1 |
| Vendor homepage | teltonika-networks.com/products/accessories/antenna-options/5g-mobile-sma-antenn |
| Weight | 0.024 kg |